KONST / Litografier / Litografi 16165269
nr 1616 5269
Litografi
Cecilia Friesedahk. Signerad, numrerad 3/310, daterad - 75, zebror, 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:22:16
29/4 14:27:46
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor